ROMATİZMA, NEGATİF İYONLAR İLE KONTROL ALTINDA

 

İltihaplı romatizma (Romatoid Artrit), toplumda en sık görülen romatizmal hastalıklardan biri. En çok kadınları etkileyen bu durumun en önemli şikayetleri arasında eklem ağrısı, şişlik ve hareket kısıtlığı bulunuyor.  Uzmanlar, negatif iyon tedavisi ile romatizmanın kontrol altına alınabileceğini söylüyor…

Nefes alıp verdiğimiz havadan, yediğimiz gıdalardan ve tükettiğimiz sudan vücudumuza geçen çeşitli maddeler kanı kirleterek hücrelerin etkilenmesine neden oluyor. Bu zararlı maddeler doğru şekilde idrar yolu ile atılmadığında vücut sıvısının kirlenmesine bağlı olarak romatizma ya da kan toplanmalarına sebep olabiliyor. Rusya’da akut romatizma iltihabı tedavisinin 1940’lı yıllardan bu zamana kadar negatif iyon ile yapıldığını söyleyen LoncaMed Proje Koordinatörü Kemal Pekpak “Tchijewsky romatizma tedavisinde 10 oturumdan sonra tam iyileşme oranının yüzde 20’lere; 25 terapiden sonra ise yüzde 40’lara ulaştığı belirtilmiştir” dedi.

Aerıashıeld By Moskıto Free Türkiye’de 

Negatif iyon salınımı ile bütün bakteri ve virüsleri *(Koronavirüs dahil) öldürme özelliğine sahip olan Aeriashield by Moskito Free ‘nin artık Türkiye’de olduğunu söyleyen Kemal Pekpak “Sağlık sektöründe hizmet veren tüm markalar gibi biz de kaliteli ve güvenilir hizmet esasına göre hareket ediyoruz. Negatif iyon salınımı prensibi ile çalışan Moskito Free’yi seçerken de güvenilirliğini araştırarak karar verdik. 137 yıllık Pasteur Enstitüsü tıp alanında dünyada kabul görmüş en kapsamlı mikrobiyoloji laboratuvarlarına sahip dünyanın en seçkin enstitüsü olarak kabul görmekte. Toplum sağlını önemseyen hizmet anlayışımız ile daha fazla kullanıcıya erişmek için ürünü Avrupa, Asya ve Amerika’dan sonra Türkiye’ye getirmeye karar verdik” dedi.

Uluslararası sağlık sektöründe, medikal ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini de belirten Pekpak, “Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın dışında uzun vadeli bağlantılar kurarak tüm dünyada kabul gören sağlık teknolojilerini toplum sağlığının bilgisine sunmak en büyük amacımız” dedi. 

*Pasteur Enstitüsü test raporlarına göre